Dobre bo polskie! Hasło chwytne, szkoda, że coraz mniej prawdziwe. Miałem nadzieję, że z czasem jakość wyrobów z Polski będzie rosnąć, a tu raczej albo jakość spada, albo wręcz polska firma daje tylko markę jakiemuś wschodniemu wyrobowi.

Inne chwytne hasło "kupując polskie produkty, dajesz pracę rodakom". Tylko czemu, ma być to gorsze i droższe? Ogólnie od dłuższego czasu mam problem z kupieniem dobrych spodni jeansowych z materiału małoelastycznego. Teraz ten jeans, jest jakiś dziwny....

W zasadzie z jeansem wspólną ma nazwę i kolor. Dawniej zadowolony byłem z wyrobów firmy Riders (łódzka firma, która miała dobre wyroby jeansowe, ale kiepskie kadry finansowe, które uwierzyły, że ubezpieczenie może być inwestycją i to jeszcze bezkosztową i "zainwestowali" w opcje co było końcem firmy). Niestety nie istnieje już od wielu lat, a ostatnie wyroby tej firmy właśnie dodzierają się.

Inną firmą, która miała czasem nienajgorsze wyroby był Viking. Do niedawna mieli nawet spodnie nieelastyczne. Niestety, zmieniło się to na gorsze, a jakość też zaczyna pozostawiać coraz więcej do życzenia. Jedne z ostatnich spodni kupione kilka miesięcy temu, kilkanaście razy założone, kilka razy wyprane i oto jak wyglądają.... 

viking jeansy
Ktoś szyjąc zrobił złe zakładki. Jakość szycia marna, materiał słaby, a cena wcale tego nie oddaje. I jak tu byc lokalnym patriotą gospodarczym? 

Komentarze   

0 # Ania Gordon 2019-09-18 02:23
Witam, nazywam się Ania Gordon i jestem pedagogiem.

Zastanawiam się jaki wpływ na ludzi ma artykuł pisan))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież