PKS-Łódź

Ostatnio trochę mówi się o wznowieniu połączeń PKS. No OK, ale może warto pomyśleć o tym czy istniejące połączenia spełniają standardy!

Niedawno jechałem z Zakopanego do Łodzi autokarem PKS Łódź. Pierwsze pytania jakie przyszły mi do głowy po zajęciu miejsca "czy to jakiś biedabus na linii podmiejskiej" "to jakiś żart, jestem w ukrytej kamerze?" "coś się zepsuło i podstawili takie coś"....

Siedzienia upakowane tak gęsto, że nawet tak niewysoka osoba jak moja żona miała duży dyskomfort. Jak się okazuje to wcale nie jest jakiś wypadek przy pracy. Poszukałem po necie i znalazlem komentarz z 2013 roku, że tak jest od dawna (znalezłem tu - w komentarzu)!

Tak więc powstaje pytanie, czy to nie jest wyciąganie pieniędzy? PKS jak widać od lat nie potrafi zapewnić przejazdu o akceptowalnym standardzie na takiej linii, a tu chcemy by realizował więcej połączeń! Należałoby może zacząć od definicji standardów jakie powinny być spełnione, jeśli chcemy przewozić ludzi (niedługo okaże się, że więcej praw i lepsze standardy mają zwierzęta niż ludzie).

Od siebie mogę napisać, że podróżowanie linią obsługiwaną przez PKS Łódź, bo to jest poniżej jakiegokolwiek akceptowalnego standardu! Osobiście odradzam!

Komentarze   

0 # Andżelika 2019-06-11 06:15
Hej, osobiście całkowicie zgadzam się z powyższym !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież